Zaproszenie na Moto Sport & Tuning Show

Targi Moto Sport & Tuning Show

Warszawa 22-24 maja

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Moto Sport & Tuning Show, które odbędą się już w dniach 22-24 maja w Warszawie w halach MT Polska, przy ul. Marsa 56 c.


Targi mają na celu zaprezentowanie szerokiej gamy pojazdów ściśle związanych z europejskim motorsportem. Zgromadziliśmy przedstawicieli niemal każdej gałęzi motorsportu zaczynając od rajdów i wyścigów samochodowych po dyscypliny 4x4 oraz stale rozwijający się w Polsce drift. Targi do doskonała okazja żeby poznać historię polskiego motorsportu, jak również poznać ludzi, którzy tę historie tworzyli i dalej mają wpływ na jej bieg.

Tylko u nas wśród wystawców znajdą się między innymi: Filip Nivette wraz z pojazdem, którym startuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, czyli Fordem Fiestą R5, Grzegorz Baran oraz jego ciężarówka MAN z Rajdu Dakar, czy Karolina Pilarczyk oraz jej słynna różowa Silvette V8, którą startuje w międzynarodowych zawodach driftowych. Swój udział zapowiedzieli również inni przedstawiciele tej branży w tym m.in. Paweł Molgo z NAC Rally Team, Magda Wilk, Jerzy Tomaszczyk i Łukasz Włoch z Ulter Sport Rally Team i wielu innych.

Moto Sport & Tuning Show to również praktyczny aspekt motoryzacji. Nie zabraknie zatem przedstawicieli profesjonalnych serwisów samochodowych, producentów części i akcesoriów do tuningu, a także firm budujących samochody do rajdów. Wśród nich wymienić należy STW Drift Center, Easy Drift, poTURBOwani, JDL Performance czy Everpol Design.

Zapraszamy także na specjalne stoisko pojazdów z ostatniej części Szybkich i Wściekłych!

Nasze targi, to jednak nie tylko wystawa, to również SHOW! Podczas tegorocznego wydarzenia, na specjalnie przygotowanym torze zewnętrznym stale będą odbywać się pokazy jazdy sportowej, kaskaderskiej i driftu. Co więcej, zwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję, aby wziąć udział w niezliczonych konkursach, w których wśród nagród zaplanowane będą także przejażdżki tymi niesamowitymi autami.

Wraz z Targami odbędzie się wiele wydarzeń towarzyszących. Jednym z nich jest kino samochodowe, w którym już w dniu 22 maja o godz. 20:30 na terenie parkingów MT Polska odbędzie się seans filmu „Transporter” reż. Corey’a Yuen’a i Luisa Leterrier’a. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy mniejsze wydanie wystawy z modelami zdalnie sterowanymi oraz gokartami.

Moto Sport & Tuning Show zostało przygotowane z myślą o wszystkich pasjonatach motoryzacji, niezależnie od wieku. Jest to doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu i poznania niesamowitych ludzi polskiego motorsportu. Mamy nadzieję, iż wydarzenia takie jak Moto Sport & Tuning Show, pomogą w szerszym promowaniu tej prestiżowej, a zarazem bardzo wymagającej dyscypliny sportu w Warszawie i uczynią ją bardziej dostępną dla każdego.

Serdecznie Zapraszamy,

Organizatorzy Moto Sport & Tuning Show

Daria Tworek & Aleksandra Maj

 

Newsletter

Miejsce Targów

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
ul. Marsa 56c, Warszawa

Galeria Moto Sport Show

Copyright © MT POLSKA Realizacja: Intellect.pl