Moto Sport & Tuning Show

Już 23-24 maja 2015 r. odbędą się pierwsze Targi Pojazdów Sportowych i Tuningu - Moto Sport & Tuning Show. Jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce, gdzie w jednym miejscu, obok dealerów samochodowych i wypożyczalni znanych marek luksusowych i sportowych, znajdą się przedstawiciele profesjonalnych serwisów samochodowych oraz producenci części i akcesoriów do tuningu.
 
Wydarzenie przygotowane jest z myślą o wszystkich pasjonatach motoryzacyjnych, a szczególnie pasjonatach motorsportu. Z jednej strony oferujemy możliwość zapoznania się z nowościami w branży oraz aktualną ofertą dealerów, wypożyczalni  i serwisów samochodowych, z drugiej zaś gwarantujemy moc motoryzacyjnych atrakcji.
 
Tylko u nas będzie można zobaczyć wspaniałe samochody legendarnych marek w jednym miejscu. Ferrari obok Porsche, Maserati obok Mercedesa, czy Bentleya – tego jeszcze nie było!  Dodatkowo auta w klasyfikacji rajdowej iwyścigowej oraz znani kierowcy, którzy zdradzą tajniki jazdy sportowej i zaprezentują swoje umiejętności zarówno w pojazdach rajdowych, jak i tych przeznaczonych do profesjonalnego driftu.

Swój udział w targach zapowiedzieli:

- Grzegorz Baran - kierowca, pilot rajdowy i konstruktor samochodów rajdowych, a przede wszystkim pasjonat Dakaru. Będziecie mogli zobaczyć z bliska budzącą respekt ciężarówkę - MAN TGA 18.480 4x4 - pojazd, którym każdego roku Grzegorz Baran startuje w Rajdzie Dakar!

- NAC Rally Team - zespół, który powstał z pasji do motoryzacji. Jego członkowie to grupa doskonałych kierowców, pilotów oraz mechaników, którzy mają na swoim koncie ogromne sukcesy zarówno na polskiej, jak i europejskiej scenie rajdowej. Mogą oni poszczycić się najwyższymi osiągnięciami, m.in. Mistrzostwem Polski RMPST 2011 i 2014

- Filip Nivette – kierowca rajdowy, rozpoczął swoją karierę od startów w Rajdowych Samochodowym Pucharze PZM za kierownicą N-grupowego Opla Astry. Po kilku latach nieobecności, powrócił na OS-y startując w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. W sezonie 2015 jeździ wraz z Kamilem Hellerem za kierownicą Forda Fiesty R5, którą również zobaczycie na Targach.

- Magda Wilk – kierowca rajdowy oraz wyścigowy, pilotka, dziennikarka motoryzacyjna, ale przede wszystkim kobieta, zakręcona na punkcie samochodów. 

- Jerzy Tomaszczyk i Łukasz Włoch - jeżdżący w barwach Ulter Sport Rally Team, Oplem Adamem. Team w tym roku ma za sobą już bardzo udany start w ADAC Opel Rallye Cup - Rajdzie Saarland, który ukończyli na piątym miejscu w klasyfikacji generalnej. Opel Adam w wersji Cup ma seryjny, 140-konny silnik, sekwencyjną skrzynię biegów, wyczynowe hamulce i zawieszenie Reigera. Rajdówka została przygotowana do sportu przez podwykonawcę Opla, firmę Holzer Motorsport.

- STW Drift Team – „kilkaset koni mechanicznych, jak najmniejsza waga samochodu i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości – to jest właśnie drift!” –mówi Adam Fijał – szef i twórca STW Drift Team, który również będzie obecny na naszych targach!

- Karolina Pilarczyk - nazwana przez media Królową Polskiego Driftu, a także Polish Drift Girl. Jedyna licencjonowana drifterka w Polsce

- DaftRacing Team – w składzie Jędrzej Szcześniak, Michał Ratajczyk oraz Krzysztof Kozioł to zespół motoryzacyjny, rywalizujący w trzech najistotniejszych dyscyplinach motorsportu: rajdy samochodowe, wyścigi samochodowe i motocyklowe. Park maszyn to 5 pojazdów wyczynowych, przygotowanych na najwyższym poziomie przez serwis 7motorsport: Mitsubishi Lancer Evo X, Mitsubishi Lancer Evo IX, Aprilia RSV4 APRC, pucharowy Volkswagen Golf 6 GTI, pucharowe KIA Picanto. Podczas targów będziecie mogli zobaczyć je na żywo, oraz spotkać się z tym młodym ale jakże utelentowanym zespołem. Ich niebywałym osiągnięciem było zdobycie podczas debiutu, 4 miejsca w 52. Rajdzie Barbórka - Kryterium Asów Karowa. Dodatkową atrakcją będzie możliwość przejażdżki na prawym fotelu Mitsubishi Evo IX.

a także przedstawiciele "legend" motorsportu, a wsród nich m.in. Tomasz Ciecierzyński, Robert Burchard, Andrzej Wodziński, Marek Pawłowski, Andrzej Jaroszewicz.
 
Ponadto w specjalnej strefie bezpieczeństwa będzie istniała możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem instytucji zaangażowanych w dbałość o szerokorozumiane bezpieczeństwo na drogach. Dodatkowo do Waszej dyspozycji będą przedstawiciele mediów motoryzacyjnych, jak również Akademie Bezpiecznej Jazdy organizujące szkolenia z technik jazdy w całej Polsce.
 
Dla miłośników tuningu przygotowaliśmy pokaz niesamowitych egzemplarzy zmodyfikowanych aut m.in. na stoisku WeLoveCars. Zgromadziliśmy także profesjonalne warsztaty samochodowe, producentów części i akcesoriów do tuningu, firmy olejowe, oponiarskie i wielu innych przedstawicieli handlowych z tej branży.
Wszystko to przeplatane "SHOW" - pokazami jazdy driftowej, kaskaderskiej i sportowej, specjalistycznymi warsztatami i konferencjami branżowymi dostępnymi dla każdego.
 
Zapraszamy serdecznie!
 
 
Targi organizowane są przez Classic Media Sp. z o.o.  we współpracy z  Międzynarodowymi Targami MT Polska Sp. z o.o.
 
Miejsce: Centrum Kongresowo-Targowe MT Polska, Warszaw przy ul. Marsa 56 C

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Miejsce Targów

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
ul. Marsa 56c, Warszawa

Galeria Moto Sport Show

Copyright © MT POLSKA Realizacja: Intellect.pl